Sitemizde 45 adet kategoride, 486 adet yazı, 625 adet yorum bulunmaktadır.
  Share    

Medcezir 11.Bölüm izle

Reklam Verin
Medcezir 11.Bölüm izle

Medcezir ‘in bir önceki bölümünün finalinde Yamanın eline Babasının mektubu eline geçiyor. Yaman Selim ile birlikte babasından gelen mektubun peşine düşmüştür. İlk adresi ise annesinin yanıdır. Ancak yaman ‘ın cevabını aradığı sorulara Annesinden gelen cevaplar tatmin etmemiş ve Annesinin yalan söylediğini düşünmektedir. Orkun ise bu fırsattan yararlanarak Yaman’ı can evinden vurmuştur. Orkun şovunu yapabilmesi için Yamanın da davet gecesine gelmesini beklemektedir. Bütün gözler Mira ile birlikte Orkun ‘un üzerine döndüğünde Orkun Mira ‘ya sevdiğini söyler. Yaman bir kez daha öfkesine yenik düşüp Orkun ile atışmaya başlar. Gecenin gizli kahramanlarından olan Tan bu sayede Miraya hazırlamış olduğu tuzağa doğru çeker.

Yaman babasından gelen mektubun peşine düşüyor!

Yaman Selim’le birlikte, babasından gelen mektubun peşine düşer. İlk adresi annesi olur. Ancak Yaman’ın cevabını aradığı sorular, Nevin’in cevaplayamayacağı kadar karanlıktır. Oğlunu geçmişlerinden uzak tutmaya çalışır. Yaman ise kendisinden saklanan sırrın peşini bırakmaz ve her adımda babasının bilmediği bir yüzüyle tanışır. Mirayı ise çok büyük bir tehlike bekler. Bu olaylı gecenin ardından Ender ve kardeşi Sedef arasında başlayan tartışma en derin yaraya kadar inerek son bulur. İki kardeş arasındaki gerginlik sona ererken hiç beklemedikleri kadar büyük bir olay olur. Sedef ‘in düşünmeden başlatmış olduğu bu gerginlik Mirayı da olayların içerisine iter. Mira can havliyle Yamana koşmak istese de yaman ona yardım edemeyecek kadar uzakta olur. Mira ise yaşamış olduğu bu hayal kırıklığı ile çok tehlikeli olan Tan’ın kapısını çalar.


Medcezir 11.Bölüm, Medcezir 11.Bölüm izle, Medcezir 11.Bölüm son bölüm izle, Medcezir 11.Bölüm hd izle, Medcezir 11.Bölüm tek parça izle, Medcezir 11.Bölüm full izle, Medcezir 11.Bölüm canlı izle, Medcezir 11.Bölüm star tv izle, Medcezir 11.Bölüm internetden izle, Medcezir 11.Bölüm canlı izle, Medcezir 11.Bölüm izle, Medcezir son bölüm izle, Medcezir izle, Medcezir star tv izle

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz